Sada dvoch dizajnových príručných stolíkov 50 cm mango, prírodná

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38542
Dodacia lehota: 9.11.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 214.00
256.80
KS

Sada dvoch dizajnových príručných stolíkov 50 cm mango, prírodná

Námorné kúzlo v dokonalosti

Tento filigránsky príručný stolík je bezpochyby mimoriadnym pútačom pozornosti! Noha stola je navrhnutá v tvare detailnej kotvy, vďaka čomu vyzerá obzvlášť autenticky. Okrúhla stolová doska z masívneho mangového dreva poskytuje prírodné kúzlo, ktoré vyžaruje útulnosť v každej miestnosti. Mangové drevo je známe svojou rozmanitosťou farieb - tešte sa na stolovú dosku, ktorú z hľadiska zrnitosti a farby nenájdete nikde.

Kam by ste chceli umiestniť svoj nový stôl?

Vďaka nadčasovej kombinácii kovu a dreva môžete príručný stolík úžasne kombinovať so širokou škálou farieb a materiálov. Či už ako doplnok k vášmu gauču, ako pútač očí na chodbe alebo ako mimoriadny nočný stolík vo vašej spálni: Kotviaci stolík bude vo vašom domove určite pútačom pozornosti. Náš tip: Kombinujte ho s ostatnými námornými živými doplnkami z nášho obchodu, aby ste dosiahli pobrežie - Cítim sa perfektne.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (približne): 50 cm x 56 cm x 50 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stola: 30 mm
Podstavec: 22 cm x 4 cm x 22 cm (ŠxVxH)
Kotva: 34 cm x 49 cm x 2 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná, strieborná
Materiál: mango drevo, kovový rám, zliatina hliníka

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien