Sada 2 dizajnových konferenčných stolíkov ELEMENTS 100 cm sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 38398
Dodacia lehota: 20.4.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 196.00
235.20
KS

Sada 2 dizajnových konferenčných stolíkov ELEMENTS 100 cm sheesham, prírodný

Trendová kombinácia materiálov a neprekonateľného dizajnu

Prajete si vylepšiť svoj priestor moderným konferenčným stolíkom, ktorý je možné umiestniť obzvlášť flexibilne? Potom by vám nemal chýbať stolík ELEMENTS! Odkladací stolík v trendy priemyselnom vzhľade zaujme variabilne pohyblivým dizajnom, takže máte vždy dostatok úložného priestoru na časopisy, knihy alebo možno misku plnú ovocia. Stoly môžete samozrejme umiestniť aj jednotlivo vedľa seba alebo ich podľa potreby rozložiť v miestnosti.

Konferenčný stolík pre maximálnu flexibilitu

Konferenčný stolík upúta pozornosť všetkých nielen v obývacej izbe vedľa vašej pohovky. Napríklad vo vstupnom priestore vašej kancelárie môžete flexibilne nastaviteľný stôl úžasne využiť na to, aby ste svojim hosťom poskytli časopisy a drink. Vďaka šikovnej symbióze stolovej dosky z dreva sheesham a čierneho kovového rámu pôsobí príručný stolík obzvlášť moderne a elegantne. Kombinujte ho s výraznými farbami a rôznymi textíliami - stôl vždy úžasne zapadne do vašej atmosféry.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 
Veľký stolík: 100 cm x 35 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Malý stolík: 50 cm x 40 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 17 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham
Kovový rám. 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien