Ručne vyrobený príručný stolík SIMPLY CLEVER 42 cm, biely, zlatý, sada dvoch kusov

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39491
Dodacia lehota: 6.9.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 54.14
64.97 ks
Pôvodná cena 89.00, Zľava 27 %

Ručne vyrobený príručný stolík SIMPLY CLEVER 42 cm, biely, zlatý, sada dvoch kusov

Elegantný šperk do každej domácnosti

Tešte sa na skvelý príručný stolík s nevšedným dizajnom! Okrúhla stolová doska v bielej farbe stojí na troch filigránových nohách v elegantnej zlatej farbe. Rovnako ako nohy, má jemný zlatý lem, ktorý krásne kontrastuje so zvyškom stolovej dosky. Zvláštnosťou stolíka je bezpochyby zlatá, zaoblená rukoväť, ktorá je umiestnená v strede stola. Stôl tak môžete jednoducho zdvihnúť a umiestniť kdekoľvek.

Retro dizajn – obzvlášť elegantne interpretovaný

Tri rozložené nohy, dodávajú odkladaciemu stolíku šikovný retro vzhľad, ktorý spolu s elegantným nádychom zlatých detailov pôsobí nadčasovo. Nohy sú chránené, aby sa pri častom presúvaní stola nepoškodila ani vaša podlaha, ani zlatá povrchová úprava nôh. Náš tip: Skombinujte stôl s ďalšími bytovými doplnkami v zlatej farbe a vytvorte mimoriadne harmonickú atmosféru!


Poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu, každý stolík je jedinečný. Nerovnosti, drobné škrabance môžu byť prítomné a vytvárajú originalitu a čaro ručne vyrábaných výrobkov. Môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 42 cm x 55 cm x 42 cm (ŠxVxH)
Farba: biela, zlatá
Materiál: hliník

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien