Ručne vyrobený príručný stolík SIMPLY CLEVER 36 cm mramor, šedý, sada dvoch kusov

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39505
Dodacia lehota: 6.9.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 79.08
94.90 ks
Pôvodná cena 130.00, Zľava 27 %

Ručne vyrobený príručný stolík SIMPLY CLEVER 36 cm mramor, šedý, sada dvoch kusov

Elegantný klenot vyrobený z mramoru

Tešte sa na skvelý príručný stolík s mimoriadnym dizajnom! Na troch filigránových nohách v elegantnom zlatom prevedení stojí guľatá stolová doska z vysoko kvalitného mramoru so vzrušujúcim kamenným zrnom v rôznych odtieňoch šedej. Zdá sa, že početné šedé nuansy mramoru sa navzájom prelínajú ako jemné vlny a výsledkom je jedinečný vzor, ​​ktorý robí každý konferenčný stolík jedinečným. Špeciálnym detailom stola je tiež zlatá, zaoblená rukoväť, ktorá je pripevnená k stredu stola. Vďaka tomu môžete stôl bez námahy zdvihnúť a premiestniť ho.

Ušľachtilý dizajnérsky stôl

Tri nohy dodávajú príručnému stolíku šikovný retro vzhľad, ktorý spolu s elegantným vkusom zlatých detailov vyzerá úžasne nadčasovo. Nohy sú opatrené ochranou, takže pri častom pohybe stola nemôže byť poškodená vaša podlaha ani zlatá povrchová úprava nôh. Náš tip: Kombinujte stôl s ostatnými doplnkami v zlatej farbe alebo z jemného mramoru, aby ste vytvorili obzvlášť harmonickú atmosféru!


Poznámka: Pretože je vyrobený ručne, každý stolík je jedinečný. Môžu byť prítomné nerovnosti a menšie škrabance, ktoré vytvárajú originalitu a čaro ručne vyrábaných stolíkov. Môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 36 cm x 41 cm x 36 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 13 mm
Nohy stola: 1,5 cm x 1,5 cm (ŠxH)
Výška rukoväte: 11 cm
Farba: šedá, zlatá
Materiál: stolová doska - mramor, kovový rám

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien