Ručne vyrobený príborník FLUID 160 cm mangové drevo s predným dizajnom

- 22% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 40244
EAN: 4250243592886
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
621.40 bez DPH
745.68 ks
Pôvodná cena 956.00, Zľava 22 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ručne vyrobený príborník FLUID 160 cm mangové drevo s predným dizajnom

Mimoriadny príborník pre vašu domácnosť

Extravagantný dizajn tu spĺňa množstvo úložného priestoru. Príborník FLUID na prvý pohľad inšpiruje obzvlášť zložitým predným dizajnom. Mangové drevo bolo stmavené špeciálnou povrchovou úpravou a predná časť bola prepracovaná ručne organickým vzorom. Zakrivené línie prebiehajú náhodne usporiadanými vzormi po dreve, takže každá doska je jedinečným kusom, ktorého predná strana bola vždy jedinečne vyzdobená.

Nie je to len o vzhľade ...

Okrem extravagantného dizajnu môže pevná doska žiariť aj vnútornými hodnotami. Za dverami nájdete šesť priestranných priehradiek, ktoré môžete skvele naplniť všetkým domácim riadom. Či už knihy, riad alebo hi-fi doplnky: všetko má svoje miesto tu a je možné ich elegantne skladovať a chrániť. Jednoducho sa rozhodnite, kde sa Vám príborník hodí najlepšie a tešte sa na úžasný jedinečný kúsok vo vašej domácnosti!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý kus je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (približne): 160 cm x 86 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Horné priehradky: 3x 51 cm x 28 cm x 33 cm (ŠxVxH)
Dolné priehradky: 3x 51 cm x 28 cm x 37 cm (ŠxVxH)
Výška nôh: 24 cm
Farba: hnedá
Materiál: masívne drevo, mango, lakované

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk