Ručne vyrobený konferenčný stolík LIQUID LINE 60 cm zlatý

- 40% INFO 0903 040 094 VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40228
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 148.00
177.60 ks
Pôvodná cena 296.00, Zľava 40 %

Ručne vyrobený konferenčný stolík LIQUID LINE 60 cm zlatý

Nový obľúbený kúsok vo vašej obývačke

Teraz sa do vášho domova presúva nádych orientálnej exotiky: Náš okrúhly konferenčný stolík LIQUID LINE je presne tou správnou voľbou. Povrch stola bol navrhnutý v autentickom vzhľade zlatých listov a spracovaný tak, aby si použitý vzhľad prišiel na svoje. Farebné prechody, škrabance a navrhovaný dizajn úderu kladivom robia z každého stola úžasný jedinečný kúsok.

Každý konferenčný stolík je ručne vyrobený

Každý zo zlatých konferenčných stolíkov je ručne vyrobený tak, aby bol povrch stolíkov individuálny. A tak sa k vám nasťahuje jedinečný kúsok, ktorý vašej obývačke dodá očarujúci vzhľad. Náš tip na harmonický interiér: Kombinujte stôl s niektorými vybranými doplnkami v zlatej farbe. Skvele vyzerá aj pohovka so zlatými vankúšmi alebo príborník s nožičkami v rovnakej farbe - stačí vyskúšať!


Poznámka: Tento stolík je starostlivo vyrobený! Charakteristické sú pre to malé hrčky a odchýlky vo veľkosti a hmotnosti a každý exemplár je nezameniteľne jedinečný. Tieto vlastnosti však nijako neovplyvňujú funkciu stola a nepredstavujú dôvod na reklamáciu.

Rozmer (cca): 60 cm x 38 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Materiál: zliatina kov-hliník
Farba: zlatý tepaný vzhľad

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien