Ručne vyrobená masívna barová skrinka MOSAICO 130 cm akácia

- 29% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39750
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 554.98
665.98 ks
Pôvodná cena 938.00, Zľava 29 %

Ručne vyrobená masívna barová skrinka MOSAICO 130 cm akácia

Tento domáci bar sa stáva vrcholom vášho domova

Ak potrebujete veľa úložného priestoru pre svoje fľaše na destiláty a všetky druhy barových doplnkov a zároveň hľadáte kvalitný pútač pre váš domov, je táto barová skrinka vyrobená z masívneho agátového dreva perfektnou voľbou. Krásne zrno akácie zdôrazňuje aj extravagantný mozaikový vzor skrinky. Toto je starostlivo vyrobené ručne a necháva domáci bar žiariť v skvelom 3D efekte.

Inteligentné rozdelenie interiéru sa stretáva s extravagantným dizajnom

Po zatvorení je skrinka obzvlášť kompaktná a prispôsobí sa akejkoľvek miestnosti. Na zväčšenie povrchu stola sa jednoducho otvorí stolová doska. Vo dverách je priestor aj na poháre alebo fľaše, v tele barovej skrinky sú ďalšie možnosti úložného priestoru v rôznych prevedeniach pre vaše fľaše na víno, poháre a všetky druhy barových doplnkov. Priestranná zásuvka završuje inteligentný dizajn barovej skrinky a je ideálna na uskladnenie menších barových potrieb mimo dohľadu.

Poznámka: Pretože ide o prírodný produkt, každá barová skrinka je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 65 - 130 cm x 90 cm x 50 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, lakované 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien