Ručne vyrábaný konferenčný stolík ORIENT III 60 cm plameňová medená konštrukcia

- 40% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39884
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 117.50
141.00 ks
Pôvodná cena 235.00, Zľava 40 %

Ručne vyrábaný konferenčný stolík ORIENT III 60 cm plameňová medená konštrukcia

Každý kus je jedinečný - stôl ako z rozprávky

Nechajte svoje oči putovať po oslnivom materiáli a objavte krásu, ako z modernej rozprávky o 1001 nocí. V tradičnom dizajne úderov kladivom sa tento stôl stane centrom vášho domova. Kúzlo a jedinečný vzhľad môžu prilákať pozornosť akýkohoľvek kusu nábytku. Môžete sa tešiť na čerstvo uvarený čaj a sladké pečivo, ktoré si môžete vychutnať pri stole s priateľmi a rodinou.

Pre zvláštnu atmosféru

Moderný vzhľad medi bol kombinovaný s tradičným remeselným spracovaním. Malé hrbole robia každú kópiu jedinečnou a svedčia o prepracovanej manuálnej práci, ktorá sa investovala do každého stolíka. Napriek výraznému dizajnu môžete konferenčný stolík ľahko kombinovať so širokou škálou nábytku, farieb a textílií. Či už moderný alebo s orientálnym nádychom: tento stolík dodá vášmu domovu veľmi zvláštne čaro!


Poznámka : Tento stolík je vyrobený ručne. Charakteristické sú malé hrbole, vďaka ktorým je každý exemplár jedinečný a nezameniteľný. Povrch je vyrábaný komplexným chemickým procesom, ktorý dáva každému stolu jedinečnú patinu.

Rozmery (približne): 60 cm x 30 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: plameňová meď
Materiál: kov-hliníková zliatina

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien