Ručne vyrábaný konferenčný stolík ORIENT II 60 cm strieborná konštrukcia

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37913
Dodacia lehota: 3.11.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 129.00
154.80
KS

Ručne vyrábaný konferenčný stolík ORIENT II 60 cm strieborná konštrukcia

Každý stôl je oslnivým vrcholom

Tento mimoriadny stôl je ručne tvarovaný v tradičnom kladivovom vzhľade. Každý povrch sa stáva svedectvom skutočného remeselného spracovania a priťahuje pozornosť všetkých ako úžasný jedinečný exemplár. Hliník sa spracováva špeciálnymi procesmi tak, aby sa vytvorili nádherné prechody. Tento konferenčný stolík obklopuje dotyk orientu, je to nadčasové a mimoriadne dizajnové zvýraznenie, ktoré sa rýchlo stane novým obľúbeným vo vašej obývacej izbe.

Meď zušľachťuje akékoľvek prostredie

Moderný a trendy medený vzhľad, bol kombinovaný tradičným remeselným spracovaním. Malé hrčky robia každú kópiu jedinečnou a svedčia o prepracovanej manuálnej práci, ktorá bola investovaná do každého stolíka. Napriek svojmu pútavému dizajnu, môžete konferenčný stolík ľahko kombinovať so širokou škálou nábytku, farieb a textílií. Či už moderný, okázalý alebo s orientálnym nádychom: tento stôl dodá vášmu prostrediu veľmi zvláštne čaro!


Poznámka: Tento stolík je ručne vyrobený. Charakteristické sú malé hrčky, ktoré robia každú kópiu jedinečnou a nezameniteľnou. Tieto vlastnosti nie sú dôvodmi na reklamáciu. Povrch je vyrobený zložitým procesom, ktorý dodáva každému stolu jedinečnú patinu.

Rozmery (približne): 60 cm x 30 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: strieborný
Materiál: zliatina kov-hliník


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien