Retro stolička SCANDINAVIA MEISTERSTÜCK tyrkysová

Retro stolička SCANDINAVIA MEISTERSTÜCK tyrkysová

Moderný dizajn spĺňa maximálny komfort sedenia

Táto stolička v retro dizajne je skutočnou klasikou, ktorá prináša severský spôsob života do vášho domova! Zaujme organicky tvarovaným sedadlom a jasnými líniami. Zabezpečuje tak štýlové, no zároveň severské prostredie bývania. Sedadlo so svojím čalúnením z umelej kože ponúka obzvlášť vysoký komfort a zaisťuje tak dlhé a pohodlné sedenie.

Ľahko kombinovateľné a mimoriadne všestranné

Ďalším vizuálnym lákadlom sú stabilné nohy stoličky vyrobené z kvalitného kovu v tyrkysovej farbe, ktoré dokonale priliehajú ku sedadlu a dotvárajú škandinávsky vzhľad. Vďaka svojmu štýlovému dizajnu sa stolička v retro dizajne dokonale prispôsobí akémukoľvek prostrediu a môže byť alternatívou pre mnoho oblastí domova. Využijete ho všade tam, kde potrebujete pohodlné sedenie.

Veľkosť (približne): 49 cm x 85 cm x 54 cm (ŠxVxH)
Sedák: 45 cm x 50 cm x 39 cm (ŠxVxH)
Farba: tyrkysová
Materiál: umelá koža, plast
Materiálové zloženie poťahovej látky: 100% polyuretán, rám - tyrkysový lakovaný kov

 

Koženka

Imitácia kože nášho kvalitného koženkového nábytku a doplnkov, zaujme obzvlášť dlhou životnosťou a ľahko udržiavateľným povrchom. Na rozdiel od pravej kože môžete imitáciu kože čistiť šetrnými čistiacimi prostriedkami bez váhania, bez poškodenia povrchu.

Jednoduchá starostlivosť

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Okrem elegantného dizajnu by sa podľa nás nemalo zanedbávať každodenné používanie - preto je váš nový obľúbený kúsok obzvlášť odolný a nenáročný na údržbu!

Škandinávsky dizajn

Bude to útulné – s prírodnými materiálmi, svetlými farbami a jednoduchým dizajnom: vzhľad Scandi šíri útulnosť do každého domova. Svetlý nábytok, ktorý sa dá skvele doplniť dekoráciou v pastelových tónoch a tkaninami z ľanu či vlny, pôsobí zredukovane a predsa lákavo.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk