Retro sada 2 bočných stolíkov ELEMENTS 57 cm mango, prírodná

Cena 153.60
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 128.00
Kód produktu: 39656
Dodacia lehota: 15.12.2020
Výrobca: IIG
KS

Retro sada 2 bočných stolíkov ELEMENTS 57 cm mango, prírodná

Táto sada priťahuje pozornosť všetkých!

Odkladacie stolíky ELEMENTS kombinujú trendy industriálny vzhľad s nadčasovým retro dizajnom. Úžasné zrno masívneho mangového dreva dodáva stolom pôvabný šmrnc a vytvára skvelý kontrast k čiernemu rámu. Odkladacia časť stolíkov z mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené fošne spolupracujú ako jedinečná stolová doska s vynikajúcimi haptickými vlastnosťami a jedinečné zrnenie dreva si získava svoje kúzlo.

Bezkonkurenčné duo

Či už ako dekoratívny prvok vo vašej obývačke, alebo ako polica na rôzne doplnky v obývacej izbe, kombinácia 2 sa dá úžasne flexibilne využiť. Tieto dva stoly je tiež možné umiestniť oddelene od seba a pridať hodnotu každému obytnému priestoru. Môžete sa tešiť na krásne príručné stolíky, ktoré sa dobre hodia do každého interiéru.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (cca): 57 cm x 45 cm x 57 cm (ŠxVxH)
Veľký stôl: 57 cm x 45 cm x 57 cm (ŠxVxH)
Malý stolík: 41 cm x 38 cm x 41 cm (ŠxVxH)
Nohy stolov: 1,5 cm x 1,5 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 17 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, lakované, kovové nohy


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien