Retro rozkladacia pohovka DIVANI 215 cm smaragdovo zelená, zamat, 3-miestna

- 31% OBJEDNANÍM DO 14.02.2023 DORUČENIE 21.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40090
Dodacia lehota: 21.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 500.25
600.30 ks
Pôvodná cena 870.00, Zľava 31 %

Retro rozkladacia pohovka DIVANI 215 cm smaragdovo zelená, zamat, 3-miestna

Zamatová pohovka vytvára elegantný vkus vo vašej obývacej izbe

Najmä v obývacej izbe by ste sa mali cítiť obzvlášť pohodlne, pretože tam môžete tráviť väčšinu svojho času. Pohodlná pohovka sa stane stredobodom a je nesporným favoritom u Vás doma. Naša veľká pohovka DIVANI vás láka na oddych a relaxáciu a vďaka elegantnému zamatovému poťahu v smaragdovo zelenej farbe v kombinácii so zlatými nohami vyžaruje elegantný retro vkus, ktorý je tiež obzvlášť útulný.

Pohovka a posteľ v jednom

Nadčasová pohovka má nielen vizuálne čo ponúknuť, ale môže tiež presvedčiť aj funkčne. Operadlo gauča je možné sklopiť nadol, čo vytvára priestrannú plochu na ležanie v niekoľkých krokoch, ktorú je možné využiť ako lôžko pre hostí. Vankúše lakťovej opierky v rovnakých farbách sú samozrejme zahrnuté v cene a zvyšujú pohodlie pri sedení a ležaní.

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy transformujú váš nábytok na fascinujúci pohľad.

Rozmery (cca): 215 cm x 85 cm x 91 cm (ŠxVxH) 
Sedadla: 180 cm x 41 cm x 56 cm (ŠxVxH) 
Operadlo výška: 44 cm 
Ležiaca plocha: 180 cm x 110 cm (ŠxH) 
Vankúše: 2 x 95 cm x 30 cm (ŠxV) 
Farba: smaragdovo zelená 
Materiál: zamat
Materiálové zloženie krycej tkaniny: 100% polyester, zlaté kovové nožičky

 

Zamat

Látka kráľov, tak sa volá zamat. Vďaka svojmu nezameniteľnému pocitu a vzhľadu vyzerá zamatový nábytok obzvlášť elegantne. Špeciálna vlastnosť: v závislosti od dopadu svetla sa farebný tón a jas zamatu veľmi líšia, takže povrch vyzerá obzvlášť vzrušujúco.

Funkcia lôžka

Pohovka, ktorá dokáže ešte viac, než by ste si na prvý pohľad mysleli: Vďaka praktickej funkcii lôžka možno pohovku v priebehu niekoľkých sekúnd jednoducho premeniť na pohodlnú posteľ pre hostí. Či už v obývačke alebo v hosťovskej izbe – rozkladacia pohovka je vždy múdrou voľbou!

Retro

Retro je horúcejšie ako kedykoľvek predtým! Tvary, materiály a farby z posledných desaťročí si čoraz častejšie nachádzajú cestu do našich domácností. Či už ide o barový stôl v kombinácii so zodpovedajúcimi stoličkami alebo príborník s charakteristicky roztiahnutými nohami: retro vzhľad je absolútne nadčasový.

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien