Retro rozkladacia pohovka BOUTIQUE 215 cm smaragdovo zelená, zamat, 3-miestna

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40566
Dodacia lehota: na overenie
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 450.00
540.00
KS

Retro rozkladacia pohovka BOUTIQUE 215 cm smaragdovo zelená, zamat, 3-miestna

Zamatová pohovka vytvorí vo vašej obývacej izbe elegantný vkus

V obývacej izbe by ste sa mali cítiť obzvlášť pohodlne, pretože práve tu trávite väčšinu času. Pohodlná pohovka je stredobodom pozornosti a rýchlo sa stáva nepochybným domácim favoritom. Naša veľká rozkladacia pohovka BOUTIQUE vás pozýva relaxovať a vďaka elegantnému zamatovému poťahu v smaragdovo zelenej farbe v kombinácii so zlatými nohami vyžaruje elegantný retro vkus, ktorý je obzvlášť útulný.

Pohovka a spanie v jednom

Nadčasová pohovka má čo ponúknuť nielen vizuálne, ale môže presvedčiť aj funkčne. Operadlo pohovky je možné sklopiť a v niekoľkých jednoduchých krokoch vytvoriť veľkorysú plochu na ležanie, ktorú je možné použiť ako posteľ pre hostí. Dva farebne zladené vankúše lakťovej opierky sú samozrejme zahrnuté v cene a zvyšujú pohodlie pri sedení a ležaní.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy transformujú váš nábytok na fascinujúci pohľad.

Rozmer (cca): 213 cm x 80 cm x 85 cm (ŠxVxH)
Materiál: Poťah : zamat (100% polyester)
Rám: masívne drevo
Nohy: kov
Farba: smaragdovo zelená, zlatá


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien