Retro rozkladacia pohovka BOUTIQUE 215 cm šedá, zamat, 3-miestna

- 32% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40567
Dodacia lehota: január
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 525.87
631.04 ks
Pôvodná cena 928.00, Zľava 32 %

Retro rozkladacia pohovka BOUTIQUE 215 cm šedá, zamat, 3-miestna

Zamatová pohovka vytvorí vo vašej obývacej izbe elegantný vkus

V obývacej izbe by ste sa mali cítiť obzvlášť pohodlne, pretože práve tu trávite väčšinu času. Pohodlná pohovka je stredobodom pozornosti a rýchlo sa stáva nepochybným domácim favoritom. Naša veľká rozkladacia pohovka BOUTIQUE vás pozýva relaxovať a vďaka elegantnému zamatovému poťahu v šedej farbe v kombinácii s čiernymi nohami vyžaruje elegantný retro vkus, ktorý je obzvlášť útulný.

Pohovka a spanie v jednom

Nadčasová pohovka má čo ponúknuť nielen vizuálne, ale môže presvedčiť aj funkčne. Operadlo pohovky je možné sklopiť a v niekoľkých jednoduchých krokoch vytvoriť veľkorysú plochu na ležanie, ktorú je možné použiť ako posteľ pre hostí. Dva farebne zladené vankúše lakťovej opierky sú samozrejme zahrnuté v cene a zvyšujú pohodlie pri sedení a ležaní.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy transformujú váš nábytok na fascinujúci pohľad.

Rozmer (cca): 213 cm x 80 cm x 85 cm (ŠxVxH)
Materiál: Poťah : zamat (100% polyester)
Rám: masívne drevo
Nohy: kov
Farba: šedá, čierna matná

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien