Priemyselný príručný stolík INFINITY HOME 60 cm mango, šedý

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39402
Dodacia lehota: 6.9.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 126.00
151.20 ks
Pôvodná cena 210.00, Zľava 28 %

Priemyselný príručný stolík INFINITY HOME 60 cm mango, šedý

Priemyselný vzhľad stola priťahuje pozornosť

Ak chcete doplniť svoju atmosféru veľmi špeciálnym pútačom pozornosti v priemyselnom vzhľade, náš príručný stolík INFINITY HOME je presne tou správnou voľbou. Kompaktný stôl ponúka obzvlášť úspešnú symbiózu hrubého, inteligentne zostaveného kovového rámu v priemyselnej povrchovej úprave a masívnej dosky stola z exotického mangového dreva so šedou povrchovou úpravou. Drevo je usporiadané do mozaikového doskového vzoru, takže je obzvlášť zdôraznený skvelý dojem z povrchu.

Ako by ste chceli skombinovať príručný stolík?

Nadčasovú kombináciu čierneho kovu a masívneho dreva je možné bez námahy kombinovať so širokou škálou štýlov a nábytku. Pri navrhovaní domu tak môžete nechať svojej kreativite voľný priebeh. Či už je to rohová pohovka zo svetlého ľanu, gauč v koženom vzhľade alebo kreslo z mikrovlákna v žiarivých farbách: INFINITY HOME sa vždy prispôsobí prostrediu a obohatí ho svojim elegantným dizajnom - zažite to sami!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (približne): 60 cm x 45 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, mango, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien