Priemyselný príručný stolík INFINITY HOME 60 cm mango, prírodný

- 28% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39787
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 120.00
144.00 ks
Pôvodná cena 200.00, Zľava 28 %

Priemyselný príručný stolík INFINITY HOME 60 cm mango, prírodný

Odkladací stolík poteší prírodným šarmom

Ak chcete svojej obývačke pridať zaujímavý vzhľad v prírodnom prevední, náš konferenčný stolík INFINITY HOME je presne tou správnou voľbou. Stolík ponúka obzvlášť úspešnú symbiózu kovového rámu s autentickými, drsnými zváranými švami a pevnou doskou stola z exotického mangového dreva. Je usporiadaný v mozaikovom doskovom dizajne, má zaujímavú individuálnym zrnitosťou a pútavý farebný prechodmi v dreve.

Ako by ste chceli skombinovať príručný stolík?

Nadčasovú kombináciu čierneho kovu a masívneho dreva je možné bez námahy kombinovať so širokou škálou štýlov a nábytku. Čierny rám vyzerá obzvlášť autenticky vďaka mnohým malým nerovnostiam a svojím práškovým povrchom srší industriálnym vkusom. Pri navrhovaní svojej obývacej izby tak môžete nechať svojej kreativite voľný priebeh. Či už je to rohová pohovka zo svetlého ľanu, gauč v koženom vzhľade alebo kreslo z mikrovlákna v žiarivých farbách: INFINITY HOME sa vždy prispôsobí prostrediu a obohatí ho svojim elegantným dizajnom - zažite to sami!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Veľkosť (cca): 60 cm x 45 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Nohy stola: 2,5 cm x 2,5 cm (ŠxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 30 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, zapečatené, lakované
odnímateľný kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien