Priemyselný príručný stolík BARRACUDA 40 cm salwood

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39586
Dodacia lehota: 6.9.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 91.25
109.50 ks
Pôvodná cena 150.00, Zľava 27 %

Priemyselný príručný stolík BARRACUDA 40 cm salwood

Všestranný príručný stolík

Vďaka nápadne recyklovanému drevu, ktoré je formované desaťročiami kontaktu s prírodou a počasím, je tento príručný stolík nezameniteľným kúskom. Každá stolová doska vyrobená zo starých lodných dosiek rozpráva svoj vlastný príbeh. Vďaka krásnemu zrnu a početným jednotlivým vlastnostiam dreva je každý stôl skutočne jedinečný. Vrchná časť spočíva na jednoduchom ráme vyrobenom z ohýbaného, ​​černeného kovu s priemyselnou povrchovou úpravou - harmonická kombinácia, ktorá pripomína obľúbený priemyselný dizajn a tiež z neho srší prírodný vkus. Mierne ryhy na ráme tvoria kúzlo a jedinečnosť stola; skutočný, ručne vyrobený jedinečný predmet!

Kde by mal byť umiestnený váš nový príručný stolík?

Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a kombinácii kovu a masívneho dreva môžete príručný stolík ľahko skombinovať so širokou škálou štýlov, farieb a materiálov. Či už drevený nábytok, kovové doplnky, lampa z ľanu alebo príborník zo skla: stôl bude vždy štýlovým doplnkom vášho interiéru. Náš tip: skombinujte ho s príborníkom alebo poličkou z prírodného dreva a vytvorte tak celkový harmonický vzhľad.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 40 cm x 40 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Nohy stola: 1,5cm x 1,5cm (ŠxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, recyklované drevo

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien