Priemyselný konzolový stolík INDUSTRIAL 120 cm Mango s čiernymi nohami

Cena 192.00
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 160.00
Kód produktu: 39651
Dodacia lehota: január
Výrobca: IIG
KS

Priemyselný konzolový stolík INDUSTRIAL 120 cm Mango s čiernymi nohami

Konzola v modernom priemyselnom štýle

Je pre Vás dôležitá dokonalosť v každej miestnosti? Náš konzolový stôl z masívneho mangového dreva je možné použiť a kombinovať všestranne. Drevo bolo navrhnuté s výraznými stopami po opracovaní, nerovnosťami a prvkami, ako sú uzly, aby sa osobitne zdôraznil drsný priemyselný charakter. Vzhľad podporujú aj čierne kovové nohy a čierna lišta.

Kde by mal byť váš nový konzolový stôl?

Vďaka zásuvke a veľkému otvorenému priestoru ponúka stôl úžasné množstvo úložného priestoru. Ideálne sa hodí na uloženie najrôznejších vecí v akejkoľvek miestnosti. Stolová doska ponúka úložný priestor pre štýlovú stolovú lampu, svietnik alebo kvety - nechajte svoju kreativitu voľne šíriť! Náš tip: V kombinácii s iným nábytkom z mangového dreva vyzerá konzolový stôl obzvlášť krásne.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá konzola je úplne jedinečná. Vady dreva, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmer (približne): 120 cm x 75 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 64 cm x 11 cm x 33 cm (ŠxVxH)
Zásuvka: 45 cm x 8 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, zatavené, lakované
kovové nohy

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien