Priemyselný konferenčný stolík INFINITY HOME 100 cm šedý mango

Cena 168.00
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 140.00
Kód produktu: 40058
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
KS

Priemyselný konferenčný stolík INFINITY HOME 100 cm šedý mango

Priemyselný vzhľad stola je očarujúci

Ak chcete doplniť svoju obývaciu izbu o veľmi osobitný stolík s priemyselným vzhľadom, náš konferenčný stolík INFINITY HOME je tou pravou voľbou. Veľký stôl ponúka mimoriadne úspešnú symbiózu drsného, ​​inteligentne namontovaného kovového rámu v ohybnom priemyselnom prevedení a masívneho stola z exotického mangového dreva so sivým povrchom. Drevo je usporiadané ako doskový vzor z mozaiky, takže je obzvlášť zdôraznený veľký dojem z povrchu.

Ako chcete skombinovať konferenčný stolík?

Nadčasovú kombináciu čierneho kovu a masívneho dreva je možné bez námahy kombinovať so širokou škálou štýlov a nábytku. Pri navrhovaní obývacej izby môžete nechať svoju kreativitu voľne fungovať. Či už rohová pohovka vyrobená zo svetlého ľanu, gauč v koženom vzhľade alebo kreslo vyrobené z mikrovlákna vo svetlých farbách: INFINITY HOME sa vždy prispôsobí atmosfére a obohatí ju elegantným dizajnom - zažite to sami!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Možné sú nerovnosti, farebné gradienty, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely, ktoré vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva.

Rozmer (približne): 100 cm x 45 cm x 50 cm (ŠxVxH)
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, mango, zatavené, lakované


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien