Priemyselný konferenčný stolík FACTORY LOFT 56 cm mango, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39655
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 110.00
132.00
KS

Priemyselný konferenčný stolík FACTORY LOFT 56 cm mango, prírodný

S týmto konferenčným stolíkom dodáte svojmu prostrediu moderný priemyselný vzhľad

Prírodný vkus v kombinácii so šikovným nádychom priemyselného šarmu - náš konferenčný stolík FACTORY LOFT ukazuje, ako sa to robí! Telo vyrobené zo začierneného kovu pôsobí filigránsky a zároveň masívne. Leží na ňom veľká okrúhla stolová doska z kvalitného mangového dreva. Tá bola navrhnutá vo vynikajúcom, autentickom doskovom vzhľade. Mierne zaoblené fošne pôsobia spolu ako jedinečná doska s vynikajúcimi haptickými vlastnosťami.

Tešte sa na skutočný kombinovaný talent

Impozantný konferenčný stolík sa dá úžasne kombinovať mnohými spôsobmi. Zdržanlivú farebnú kombináciu prírodného dreva a čierneho kovu môžete ľahko integrovať kdekoľvek a kombinovať ju so širokou škálou kusov nábytku a štýlov vybavenia. Či už kožený gauč, pohovka z ľanu alebo obývacia izba v dizajne Chesterfield: konferenčný stolík bude vždy harmonickým doplnkom vašej atmosféry - zažite to sami!


Poznámka : Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (približne): 56 cm x 40 cm x 56 cm (ŠxVxH) hrúbka
Hrúbka stolovej dosky: 20 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, lakované, kovová konštrukcia


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien