Priemyselný konferenčný stolík BARRACUDA 110 cm salwood

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39587
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 229.95
275.94 ks
Pôvodná cena 378.00, Zľava 27 %

Priemyselný konferenčný stolík BARRACUDA 110 cm salwood 

Unikátny konferenčný stolík

Výrazné recyklované naplavené drevo, ktoré je formované desaťročiami kontaktu s prírodou a počasím, robí z tohto stola nezameniteľný jednorazový kúsok. Každá stolová doska vyrobená zo starých lodných dosiek rozpráva svoj vlastný príbeh. Vďaka krásnemu zrnu a početným jednotlivým vlastnostiam dreva je každý stôl skutočne jedinečný. Vrchná časť spočíva na jednoduchom ráme vyrobenom z ohýbaného, ​​černeného kovu s priemyselnou povrchovou úpravou - harmonická kombinácia, ktorá pripomína obľúbený priemyselný dizajn a tiež z neho srší prírodný vkus. Mierne ryhy na ráme tvoria kúzlo a jedinečnosť stola; skutočný, ručne vyrobený jedinečný predmet!

Ako by ste chceli skombinovať svoj nový konferenčný stolík?

Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a kombinácii kovu a masívneho dreva môžete konferenčný stolík ľahko kombinovať so širokou škálou štýlov, farieb a materiálov. Či už drevený nábytok, kovové doplnky, lampa z ľanu alebo príborník zo skla: stôl bude vždy štýlovým doplnkom k zariadeniu vašej obývačky. Náš tip: skombinujte ho s príborníkom alebo poličkou z prírodného dreva a vytvorte tak celkový harmonický vzhľad.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva.

Rozmery (približne): 110 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, teak, kovové nohy.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien