Priemyselný jedálenský stôl THOR 240 cm prírodný dubový

- 27% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 38461
EAN: 4250243577593
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
845.58 bez DPH
1 014.70 ks
Pôvodná cena 1 390.00, Zľava 27 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Priemyselný jedálenský stôl THOR 240 cm prírodný dubový

Prirodzenosť v kombinácii s pevnými kovovými prvkami

Jedálenský stôl THOR je úžasným príkladom toho, ako môže ísť ruka v ruke industriálny vzhľad a nádych vidieckeho života. S týmto jedálenským stolom vyrobeným z masívneho divokého dubu získate jedinečný kúsok, ktorý vyzerá obzvlášť autenticky a prirodzene s hrubou štruktúrou vrchnej časti. Pri spracovaní stolovej dosky sa pripisoval veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, vzrušujúce praskliny, uzliny, farebné prechody, drsné časti a prírodné vruby sa tu spájajú a vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí z každého jedálenského stola osobitý samostatný kus. Vrchná doska z prírodného divokého duba je samozrejme pre každodenné použitie starostlivo utesnená.

Dubové drevo sa stane lákadlom vášho domova

Dub divoký je ideálny k použitiu na stolovú dosku, pretože je mimoriadne odolný a nepoškodí sa každodenným „namáhaním“ pri používaní. Stôl na celý život - takto by sa dal opísať jedálenský stôl THOR. Masívna stolová doska zaujme nielen svojou robustnosťou, ale zabezpečí aj prírodný vzhľad s charakteristickými vlastnosťami dreva. Dá sa ľahko kombinovať s rôznymi stoličkami a skvele poslúži aj v kombinácii s moderným nábytkom. Sadnite si k jednoduchému, rafinovanému stolu, ktorý sa rýchlo stane ústredným bodom vašej jedálne!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny, zárezy alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 240 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 10 cm x 10 cm (ŠxD) 
Hrúbka dosky: 40 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, divoký dub, lakovaný
Kovový rám 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk