Priemyselný jedálenský stôl SCORPION GALAXIE 200 cm mango, čierny

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40248
Dodacia lehota: september
Výrobca: IIG
Dostupnosť: september
Cena bez DPH: 575.00
690.00
KS

Priemyselný jedálenský stôl SCORPION GALAXIE 200 cm mango, čierny

Nový vrchol pre vašu jedáleň!

Tento impozantný jedálenský stôl je skutočne niečím výnimočný, pretože jeho mimoriadny dizajn okamžite upúta pozornosť všetkých. Povrch stolovej dosky je vyrobený z mangového dreva, ktoré získalo čiernu povrchovú úpravu a je opatrené zložito ručne vyrobeným 3D vzorom. Celá doska stola pôsobí obzvlášť harmonicky. Nohy vo tvare hviezdy v čiernej farbe vyrobené z kovu zaisťujú bezpečné státie na akomkoľvek povrchu.

Jedálenský stôl sa stane novým obľúbencom

Extravagantný dizajn hornej časti stola a nôh je na jednej strane veľmi zreteľný, na druhej strane ho však možno prekvapivo rozmanito kombinovať so širokou škálou štýlov a jedálenským nábytkom. Samozrejme, jedálenský stôl vyzerá obzvlášť krásne, keď ho skombinujete s iným nábytkom z rovnomennej série. Ale aj ako sólový umelec tento drevený stôl zušľachtí vašu jedáleň - vyskúšajte to na vlastnej koži!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (cca): 200 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Farba: čierna
Materiál: masívne drevo, mango, lakované
Rám: kovový

 
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien