Priemyselný jedálenský stôl SCORPION 200 cm mango, hnedý

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40249
Dodacia lehota: 6.9.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 556.63
667.95 ks
Pôvodná cena 915.00, Zľava 27 %

Priemyselný jedálenský stôl SCORPION 200 cm mango, hnedý

Nový vrchol pre vašu jedáleň!

Tento impozantný jedálenský stôl je skutočne niečím výnimočný, pretože jeho mimoriadny dizajn okamžite upúta pozornosť všetkých. Povrch stolovej dosky je vyrobený z neošetreného mangového dreva, ktoré získalo hnedú povrchovú úpravu a je opatrené prepracovane ručne vyrobeným 3D vzorom. Celá doska stola pôsobí obzvlášť harmonicky. Nohy stola v čiernej farbe vyrobené z kovu zaisťujú bezpečné státie na akomkoľvek povrchu.

Jedálenský stôl sa stane novým obľúbencom

Extravagantný dizajn hornej časti stola je na jednej strane veľmi zreteľný, na druhej strane ho však možno prekvapivo rozmanito kombinovať so širokou škálou štýlov a jedálenským nábytkom. Samozrejme, jedálenský stôl vyzerá obzvlášť krásne, keď ho skombinujete s iným nábytkom z mangového dreva. Ale aj ako sólový umelec tento drevený stôl zušľachtí vašu jedáleň - vyskúšajte to na vlastnej koži!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (cca): 200 cm x 77 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Farba: hnedá, čierna
Materiál: masívne drevo, mango, lakované
Rám: kovový

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien