Priemyselný jedálenský stôl GALAXIE 240 cm prírodný z borovicového dreva

- 27%

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40658
Dodacia lehota: na overenie
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 602.25
722.70
Pôvodná cena 990.00, Zľava 27 %
KS

Priemyselný jedálenský stôl GALAXIE 240 cm prírodný z borovicového dreva

Tento jedálenský stôl je skutočným dizajnovým vrcholom

Ak radi obedujete pri jedálenskom stole, ktorý okamžite upúta pozornosť všetkých, určite by vám nemal chýbať náš stôl GALAXIE. Veľká stolová doska z recyklovaného borovicového dreva stojí na senzačnom ráme z impozantných kovových nôh. Tieto sú navzájom spojené v tvare hviezdy a pôsobia mohutne a futuristicky. Spolu s doskou z prírodného dreva vzniká šikovná zmes prírodného vkusu a prvkov priemyselného dizajnu.

Nový pútač pozornosti vo vašej jedálni

Prírodná povrchová úprava stolovej dosky dokonale ladí s neobvyklým kovovým rámom a dá sa ľahko integrovať do najrôznejšieho nábytku. Nezáleží na tom, či chcete stôl skombinovať s farebnými stoličkami, veľkou závesnou lampou alebo príborníkom z masívneho dreva: jedálenský stôl GALAXIE sa vždy perfektne prispôsobí svojmu okoliu a zjemní ho svojím extravagantným dizajnom.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 240 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 60 mm
Farba: prírodná, čierna
Materiál: masívne drevo, borovicové drevo, recyklované
Rám: kovový


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien