Priemyselná sada 2 konferenčných stolíkov ELEMENTS 75 cm akácia, prírodná

- 29% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39701
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 231.93
278.32 ks
Pôvodná cena 392.00, Zľava 29 %

Priemyselná sada 2 konferenčných stolíkov ELEMENTS 75 cm akácia, prírodná

Priemyselné kúzlo sa sťahuje k vám

Toto duo sa stane neprekonateľným favoritom vo vašej obývacej izbe. Konferenčné stolíky majú skvelú samostatnú dosku stola vyrobenú z trámov z masívneho dreva s mnohými individuálnymi vlastnosťami. Čierny kovový rám vytvára skvelý kontrast s tmavým prírodným drevom. Stoly sú v spodných častiach otvorené, aby ste mohli dva stoly pohodlne zasunúť pod seba a tým ušetrili miesto.

Stoly je možné kombinovať rôznymi spôsobmi

Dva konferenčné stolíky sa hodia k najrôznejším štýlom zariaďovania a dajú sa kombinovať rôznymi spôsobmi s rôznymi pohovkami, doplnkami a príborníkmi. Akáciové drevo dodáva vašej obývacej izbe vždy autentické rustikálne kúzlo. Samozrejme, má zmysel kombinovať stoly s príborníkom alebo možno s poličkou z akácie, aby ste zachytili atmosféru konferenčných stolíkov a vytvorili jednotné prostredie.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (približne):
Veľký stôl: 75 cm x 41 cm x 75 (ŠxVxH)
Malý stolík: 65 cm x 35 cm x 65 cm (ŠxVxH)
Rám: 2 cm x 2 cm (ŠxH) 
Hrúbka dosky stola: 20 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien