VÍKENDOVÁ ZĽAVA NAVYŠE PREDĹŽENÁ DO 27.02.2024! ZĽAVA NA VŠETKO - 10%! ZĽAVOVÝ KUPÓN! ZĽAVA10

Priemyselná barová skrinka BODEGA 86 cm, mango, prírodná

- 29% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: na overenie
Kód: 42305
EAN: 4251854725267
Dostupnosť: na overenie
311.81 bez DPH
374.17 ks
Pôvodná cena 527.00, Zľava 29 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Priemyselná barová skrinka BODEGA 86 cm, mango, prírodná

Výnimočná barová skrinka vyrobená z mangového dreva

Tento dizajnový vrchol kombinuje najlepšie vlastnosti barovej skrinky s flexibilným servírovacím vozíkom. Telo z masívneho mangového dreva stojí na štyroch stabilných kovových valčekoch v autentickom shabby chic štýle. Úchytky troch zásuviek sú zladené a dokonale dotvárajú industriálny vzhľad barového vozíka. Ďalšími dominantami vinotéky sú kovová tyč na zavesenie utierok alebo bylinkových nádob a integrovaná polica.

Vaše barové vybavenie je elegantne umiestnené

Servírovací vozík má tri zásuvky, stojan na fľaše až na šesť fliaš a zodpovedajúcu drevenú debničku v príslušnom dizajne. Zvláštnosť: Flexibilný rolovací stôl môžete použiť ako príborník alebo aktívne ako ďalšiu pracovnú plochu vo vašej kuchyni. Či už v jedálni, vo vašom domácom bare alebo v obývačke: servírovací vozík z masívneho dreva bude vždy jedinečným pútačom vášho interiéru.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý exemplár je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické hrče, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a dotvárajú čaro masívneho dreva. Nič z toho nie je dôvodom na reklamáciu.

Veľkosť (približne): 86 cm x 92 cm x 46 cm (ŠxVxH)
Výsuvná polica: 20 cm x 35 cm (ŠxH)
Zásuvky (2x): 30 cm x 6 cm x 37 cm (ŠxVxH)
Zásuvka (1x): 30 cm x 15 cm x 37 cm (ŠxVx )
Priehradka dole: 82 cm x 34 cm x 46 cm (ŠxVxH)
Debnička: 36 cm x 26 cm x 36 cm (ŠxVxH)
Kovová strana priehradky: 9 cm x 44 cm (ŠxH)
Pás so 6 háčikmi
Materiál: mangové drevo, kov
Farba: prírodná, čierna, strieborná

 

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

Prírodné zrno

Čaká na vás nedotknutý kúsok prírody! Jasne viditeľná kresba masívneho dreva zdôrazňuje jedinečnosť tohto krásneho kusu nábytku. Každý druh dreva má veľmi individuálnu kresbu, ktorá podčiarkuje charakter dreva.

Priemyselný / Loft

Romantický dizajn a hravá dekorácia nie je vaša obľúbenosť? Potom je industriálny štýl pre vás ako stvorený. Hlavnými aktérmi sú redukovaný dizajn, hranaté línie a pevné materiály ako kov, drevo a betón. Kúzlo pre obývaciu izbu - tento štýl to umožňuje.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk