AKCIA!!

Nepremeškajte júnovú zľavu -10% navyše pre všetky pohovky! Akcia platí do 30.06.2023. Zľavový kupón POHOVKA10

Pohovka CHESTERFIELD 3-miestna WINDSOR 190 cm, horčicovo žltá, zamat

Pohovka CHESTERFIELD 3-miestna WINDSOR 190 cm, horčicovo žltá, zamat

Nóbl Chesterfield 3-miestna pohovka do vašej obývačky

Táto klasická sedačka WINDSOR s kvalitným zamatovým poťahom v horčicovožltej farbe vás nadchne! 3 -sed v dizajne Chesterfield má typické zaoblené podrúčky a kvalitné ozdobné prešívanie. Pohovka však nie je skutočným prínosom len z hľadiska vzhľadu: pohovka je mimoriadne pohodlná vďaka kvalitnému vnútornému odpruženému čalúneniu v jednotlivých sedákoch sedadiel.

Pôvab sa snúbi s pohodlím – vaša nová pohovka

Kombinácia Chesterfield štýlu a zamatového poťahu vyžaruje klasickú eleganciu a umocňuje akúkoľvek atmosféru. Náš tip na interiér: Skombinujte pohovku so zodpovedajúcim konferenčným stolíkom alebo iným nábytkom v dizajne Chesterfield a vytvorte harmonický koncept zariadenia vo vašej obývačke!


Poznámka: Zamat  je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môže meniť a na tkanine sa môžu objaviť jedinečné vzory - v závislosti od smeru, ktorým sú jemné vlákna hladené a ako je tkanina osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš kus nábytku na fascinujúci pútač.

Veľkosť (približne): 192 cm x 73 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Max.nosnosť: 360 kg
Farba: horčicovo žltá, čierna
Materiál: zamat (100% polyester)
Nohy, rám: lakované, masívne drevo, topoľ

 

Zamat

Látka kráľov, tak sa stále volá zamat. Vďaka svojmu nezameniteľnému pocitu a vzhľadu vyzerá zamatový nábytok obzvlášť elegantne. Špeciálna vlastnosť: v závislosti od dopadu svetla sa farebný tón a jas zamatu veľmi líšia, takže povrch vyzerá obzvlášť vzrušujúco.

Chesterfield

Známy dizajn Chesterfield pochádza z Anglicka a predstavuje eleganciu a klasické dizajnové umenie ako žiadny iný štýl. Nezameniteľný diamantový vzor čalúnenia a ozdobné nity zušľachťujú tento kus nábytku. Tu je každý kúsok pútačom, ktorý nepotrebuje veľa dekorácií, aby zažiaril!

Bonell pružinové jadro

Konštrukciu tejto výplne charakterizujú prepojené oceľové pružiny, ktoré kladú väčší odpor ako samotný povrch z peny. Pružiny sa individuálne prispôsobujú tlakovému zaťaženiu a zaisťujú tak dokonalý pôžitok zo sedenia a ležania.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk