Pohovka 3-miestna HEAVEN 210 cm, zamat, odnímateľný poťah, horčicovo žltá

Pohovka 3-miestna HEAVEN 210 cm, zamat, odnímateľný poťah, horčicovo žltá

Zamat robí z pohovky lesk

Máte radi výnimočné veci a stále vám chýba pohovka v obývacej izbe, ktorá dokonale kopíruje váš individuálny štýl? Potom je náš gauč HEAVEN tou pravou voľbou pre vás! Veľká pohovka poteší jedinečným poťahom vyrobeným z lesklého zamatu, ktorý sa v závislosti od svetla leskne v rôznych odtieňoch. Pohovka vyzerá ako krásny pútač vo vašej obývacej izbe, ktorý vyžaruje eleganciu a exkluzivitu aj bez veľkého množstva doplnkov.

Teraz je vaša obývacia izba obzvlášť elegantná

Na pohovke nájdete množstvo zadných a dekoratívnych vankúšov. Tieto zvyšujú nielen pohodlie pri sedení, ale tiež spôsobujú, že gauč vyzerá obzvlášť útulne. Do vankúšov sedadiel sú zabudované vysoko kvalitné vložky, ktoré zvyšujú pohodlie. Takto pohovka HEAVEN kombinuje extravagantný životný štýl s príjemným pohodlím. Konferenčný stolík z masívneho dreva, podlahová lampa v čiernej farbe alebo nenápadne použité bytové doplnky v striebre dotvárajú vzhľad.

Rozmer (približne): 210 cm x 90 cm x 105 cm (ŠxVxH)
Sedadlo: 190 cm x 42 cm x 77 cm (ŠxVxH)
Lakťová opierka: 62 cm
Výška nôh: 14 cm
Vankúš veľký: 5 x 55 cm x 55 cm (ŠxV)
Vankúš stredný: 2 x 40 cm x 40 cm (ŠxV)
Vankúš malý: 2 x 55 cm x 25 cm (ŠxV)
Farba: horčicovo žltá
Materiál: zamat
Zloženie poťahovej látky: 100% polyester
Poťah na pohovku sa dá úplne odstrániť a vyčistiť.
Vr. 5x zadné vankúše, 2x veľké vankúše a 2x malý vankúšik
 Správnu taburetku nájdete v našom obchode:
Taburetka Heaven 100 cm zamat / 40164

 

Zamat

Látka kráľov, tak sa volá zamat. Vďaka svojmu nezameniteľnému pocitu a vzhľadu vyzerá zamatový nábytok obzvlášť elegantne. Špeciálna vlastnosť: v závislosti od dopadu svetla sa farebný tón a jas zamatu veľmi líšia, takže povrch vyzerá obzvlášť vzrušujúco.

Zahŕňa vankúše

Chceli by ste si kúpiť sedačku, ktorá od začiatku dokonale zapadne do vášho domova a vyžaruje pohodlie? Potom je tento dizajnérsky kúsok to pravé: Pri jeho kúpe dostanete súčasne zodpovedajúce sedadlo alebo dekoračné vankúše. Potom môžete pridať ďalšie vankúše, ako chcete.

Odnímateľný kryt

Vďaka tomu je čistenie vášho nového nábytku obzvlášť jednoduché! Poťah jednoducho zložíte a pohodlne vyperiete v práčke. Nečistoty sa tak dajú rýchlo odstrániť a váš nový kus nábytku si zachová svoju krásu po dlhú dobu a vždy bude vyzerať ako nový!

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk