Odkladací príručný stolík FACTORY 43 cm akácia, šedý

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39292
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 105.00
126.00
KS

Odkladací príručný stolík FACTORY 43 cm akácia, šedý

Odkladací stolík s mimoriadnym dizajnom

S týmto stolíkom sa priemyselný dizajn presunie do vášho domova! Doska stola, ktorá je vyrobená z lakovaného akáciového dreva, leží na nohe z čierneho kovu, ktorá bola navrhnutá v priemyselnom vzhľade a pripomína oceľové prvky z továrne. Kombinácia čierneho kovu a prírodne zrnitého dreva pôsobí rustikálne a domácky, takže príručný stolík poskytuje veľmi osobitý vkus v každej izbe.

Autentický pútač očí v každej izbe

Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nadčasovému dizajnu možno príručný stolík kombinovať rôznymi spôsobmi a umiestniť do každej obývacej izby. V obývacej izbe vedľa vašej pohovky, v spálni ako nočný stolík alebo na chodbe ako praktická polica: náš stôl sa vždy stane nepostrádateľným kusom nábytku vo vašom interiéri. Aby ste využili prirodzené čaro príručného stolíka, môžete ho skombinovať s iným nábytkom, ako je napríklad príborník alebo jedálenský stôl z agátového dreva.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 43 cm x 48 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Stolová noha: 26 cm x 19 cm (ŠxH) 
Hrúbka stola: 35 mm 
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, akácia, lakované 
kovový rám, priemyselný vzhľad


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien