Moto barový pult SCOOTER 166 cm, mango, prírodný, tyrkysový

Moto barový pult SCOOTER 166 cm, mango, prírodný, tyrkysový

Váš vintage skúter ako živý vrchol!

Tyrkysový barový pult SCOOTER vyžaruje veľa vintage šarmu a spája štýlový retro skúter s funkčnou stolovou doskou z masívneho mangového dreva. Vďaka pútavému vzhľadu je dvojkolesový bar mimoriadnym pútačom v každej miestnosti. Dekoratívne zdobenie s talianskou vlajkou dodáva pultu veľmi stredomorský nádych. Obzvlášť udržateľný: Každý stôl je výsledkom recyklovania starého skútra, a preto má veľmi individuálne vlastnosti.

Recyklácia skútrov pre väčší šmrnc

Či už ako konzola v predsieni, ako dekoratívny predel miestnosti v obývacej izbe alebo ako praktický pult v jedálenskom kúte – kus nábytku možno použiť rôznymi spôsobmi a dodá každému domovu niečo úžasné. Náš tip: V kombinácii s ďalšími vintage kusmi nábytku a retro doplnkami vytvoríte ucelený koncept bývania. Ale aj v inak jednoduchom dizajne interiéru je pult SCOOTER skutočným pútačom!

Veľkosť (približne): 166 cm x 86 cm x 46 cm (ŠxVxH)
Stolová doska: 166 cm x 46 cm (ŠxH)
Materiál: lakované mangové drevo, kov
Farba: prírodná, tyrkysová, viacfarebná

 

Retro

Retro je horúcejšie ako kedykoľvek predtým! Tvary, materiály a farby z posledných desaťročí si čoraz častejšie nachádzajú cestu do našich domácností. Či už ide o barový stôl v kombinácii so zodpovedajúcimi stoličkami alebo príborník s charakteristicky roztiahnutými nohami: retro vzhľad je absolútne nadčasový.

Recyklované materiály

Vytvorte nové zo starého – týmto heslom sa riadime pri našom nábytku z recyklovaných materiálov. Nezáleží na tom, či je vyrobený z dreva, skla alebo papiera: opätovné použitie starého materiálu je nielen ekologické, ale vytvára aj krásny nábytok, ktorý je vždy jedinečný.

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk