Moto barový pult MOTORCYCLE 185 cm, mango, prírodný, čierny

Moto barový pult MOTORCYCLE 185 cm, mango, prírodný, čierny

Recyklácia motoriek pre väčší efekt

Čierna konzola MOTORCYCLE vyžaruje veľkú dávku industriálneho šmrncu, spája časti pevnej motorky s praktickou policou a funkčnými držiakmi na fľaše a poháre. Vďaka pútavému vzhľadu je dvojkolesový barový pult mimoriadnym pútačom každej miestnosti a zaručuje extravagantné nápoje na vašej párty. Obzvlášť efektívny: Každý bar je výsledkom recyklovania starého skútra, a preto má veľmi individuálne vlastnosti.

Masívne mangové drevo sa stretáva s dokonalým kovovým dizajnom

Či už ako konzola v predsieni, ako dekoratívny predel miestnosti v obývacej izbe alebo barová skrinka v jedálenskom kúte – kus nábytku s hrubými detailmi je všestranný a dáva každému domovu šmrnc. Náš tip: V kombinácii s ďalšími čiernymi kovovými doplnkami vytvoríte ucelený koncept bývania. Pult MOTORCYCLE je však skutočným pútačom aj v inak jednoduchom dizajne interiéru!

Veľkosť (približne): 185 cm x 86 cm x 47 cm (ŠxVxH)
Otvorená priehradka: 59 cm x 10 cm x 22 cm (ŠxVxH)
Veľký pult: 67 cm x 47 cm (ŠxH)
Malý pult: 57 cm x 47 cm (ŠxH)
Hrúbka dosky stola: 20 mm
Materiál: lakované mangové drevo, kov
Farba: prírodná, čierna, zlatá

 

Recyklované materiály

Vytvorte nové zo starého – týmto heslom sa riadime pri našom nábytku z recyklovaných materiálov. Nezáleží na tom, či je vyrobený z dreva, skla alebo papiera: opätovné použitie starého materiálu je nielen ekologické, ale vytvára aj krásny nábytok, ktorý je vždy jedinečný.

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

Priemyselný / Loft

Romantický dizajn a hravá dekorácia nie je vaša obľúbenosť? Potom je industriálny štýl pre vás ako stvorený. Hlavnými aktérmi tu redukovaný dizajn, hranaté línie a pevné materiály ako kov, drevo a betón. Kúzlo pre obývaciu izbu - tento štýl to umožňuje.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk