Moto barový pult DELHI 190 cm, mango, prírodný, hnedý

Moto barový pult DELHI 190 cm, mango, prírodný, hnedý

Obzvlášť nezvyčajná jednorázovka

Bicykel pre nás nepatrí len von - dvojkolesový tátoš sa skvele vyníma aj v interiéri ako extravagantný rám pre jedinečný domáci bar. Integrovaný stojan na víno ponúka priestor pre celkovo deväť fliaš vašich obľúbených vín a pálenky. Navyše, každý pohár na víno je vďaka praktickému držiaku na pohár vždy po ruke. Skrinka chránená pred pohľadom a priestranný úložný priestor  ponúkajú dostatočný priestor pre vaše barové náčinie. V každom prípade podčiarknete svoju vášeň pre cyklistiku s týmto špeciálnym pútačom.

Recyklácia bicyklov pre väčší šmrnc

So skrinkou na bicykle môžete dať svojmu interiéru autentický akcent. Jednotlivé drevené prvky políc inšpirujú jedinečnou kresbou a vysoko kvalitným spracovaním. Kovový rám je obzvlášť stabilný vďaka prídavným nožičkám. Coffee Bike si príde na svoje, keď ho skombinujete s iným kovovým nábytkom. Obzvlášť udržateľný: Každý stôl je výsledkom upcyklovania starého bicykla, a preto má veľmi individuálne vlastnosti.

Veľkosť (približne): 188 cm x 148 cm x 67 cm (ŠxVxH)
Horná doska: 176 cm x 67 cm (ŠxH)
Spodná doska: 89 cm x 67 cm (ŠxH)
Hrúbka dosky: 15 mm
Materiál: lakované mangové drevo, kov
Farba: prírodná, hnedá, čierna

 

Retro

Retro je horúcejšie ako kedykoľvek predtým! Tvary, materiály a farby z posledných desaťročí si čoraz častejšie nachádzajú cestu do našich domácností. Či už ide o barový stôl v kombinácii so zodpovedajúcimi stoličkami alebo príborník s charakteristicky roztiahnutými nohami: retro vzhľad je absolútne nadčasový.

Recyklované materiály

Vytvorte nové zo starého – týmto heslom sa riadime pri našom nábytku z recyklovaných materiálov. Nezáleží na tom, či je vyrobený z dreva, skla alebo papiera: opätovné použitie starého materiálu je nielen ekologické, ale vytvára aj krásny nábytok, ktorý je vždy jedinečný.

Mangové drevo

Mangové drevo sa stáva čoraz obľúbenejším vďaka svojej jedinečnej kresbe a charakteristickým farebným prechodom od hnedej po žltkastú. Povrch je možné upravovať mnohými spôsobmi a robustné, no relatívne ľahké drevo je ideálne na stavbu nábytku.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk