Moderný TV stolík DIVOKÝ DUB 180 cm, matná biela

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40061
Dodacia lehota: na overenie
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 337.63
405.15 ks
Pôvodná cena 555.00, Zľava 27 %

Moderný TV stolík DIVOKÝ DUB 180 cm, matná biela

Prirodzenosť sa stretáva s moderným dizajnom

Tento mimoriadny televízny stolík okamžite priťahuje pozornosť všetkých! Môže za to najmä neobvyklý dizajn dosky. Tu sú kombinované moderné prvky s rustikálnou krásou prírodného masívneho dreva. Korpus stolíka bol navrhnutý v elegantnej matnej bielej farbe a prednú časť zdobia masívne dubové tabule. Dokonca aj kôra bola zachovaná ako dizajnový prvok, takže drevo vyzerá obzvlášť prirodzene.

Nové miesto pre vašu televíziu

Doska je obklopená individuálne tvarovanými drevinami a má veľkú otvorenú priehradku, ktorá je rozdelená dvoma priečkami. K dispozícii sú tri priestranné zásuvky s praktickým mechanizmom push-to-open. Tu môžete uložiť všetky svoje DVD, hi-fi doplnky atď., mimo dohľadu. Vyššia veľká polica je vhodná nielen pre váš televízor, ale môže byť tiež vynikajúco vybavená ozdobnými prvkami, ako sú obrázky, sviečky alebo kvety.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 180 cm x 49 cm x 42 cm (ŠxVxH)
Farba: biela matná, predná strana prírodná
Materiál: MDF, predná strana z masívneho dreva, dub, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien