Masívny TV stolík THOR 200 cm prírodný divoký dub

- 27% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38810
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 611.38
733.65 ks
Pôvodná cena 1 005.00, Zľava 27 %

Masívny TV stolík THOR 200 cm prírodný divoký dub

Tento stolík by vám nemal chýbať

S našim veľkým stolíkom z masívneho dreva THOR vnesiete do svojho domova kúsok nefalšovanej prírody. Pri spracovaní dosky bol veľký dôraz kladený na originalitu dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody, drsné časti a prirodzené zárezy sa tu spájajú a vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí z každého stolíka pozoruhodný a jedinečný kúsok. Bočné časti so skríženými vzperami podporujú priemyselný vkus, ktorý stolík vyžaruje.

Tešte sa na ďalší úložný priestor!

Ale nielen dizajn stolíka je presvedčivý na prvý pohľad - môže zabodovať aj z hľadiska funkčnosti. Tri veľké zásuvky a celkom štyri priehradky za robustnými dverami zaručujú dostatočný úložný priestor pre všetky vaše bytové doplnky. Široký úložný priestor stolíka je ideálny aj na vhodné prezentovanie dekorácií alebo obrázkov. Náš tip: Kombinujte stolík s jedálenským stolom alebo konferenčným stolíkom z rovnomennej série pre mimoriadne harmonické prostredie.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny, zárezy alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 200 cm x 50 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Otvorené priehradky: 71 cm x 12 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Uzavreté priehradky: 2x 51 cm x 29 cm x 43 cm (ŠxVxH)
Zásuvka: 69 cm x 10 cm x 39 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, divoký dub, priemyselný vzhľad, lakovaný, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien