Masívny TV stolík THOR 200 cm borovica, prírodný

Cena 612.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 510.00
Kód produktu: 40684
Dodacia lehota: 9.2.2021
Výrobca: IIG
KS

Masívny TV stolík THOR 200 cm prírodný divoký dub

Prírodné kúzlo vo vašej domácnosti

Vďaka nášmu TV stolíku THOR z masívu, vnesiete do svojho domova kúsok nefalšovanej prírody. Pri spracovaní dosky sa prikladal veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody, drsné časti a prirodzené zárezy sa tu spájajú a vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí z každého stolíka pozoruhodný kus. Bočné časti so skríženými vzperami podporujú priemyselný vkus.

Tešte sa na ďalší úložný priestor!

Náš príborník z masívnej borovice je nielen mimoriadne udržiavateľný a šetrný k životnému prostrediu, ale zaujme aj dostatkom úložného priestoru. Okrem zásuvky a dvoch dverových komôr máte k dispozícii aj otvorenú priehradku s praktickým otvorom na kábel. Tu môžete usporiadaným spôsobom viesť káble za doskou a tak ich nechať ich zmiznúť.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny, zárezy alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (cca): 200 cm x 50 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Materiál: masívne drevo, borovica, lakované
Rám a úchytky: oceľ, práškovo lakovaná
Dvere s magnetickým zámkom
Farba: prírodná, čierna

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien