Masívny TV stolík SCORPION 160 cm mango, prírodný

- 27% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40252
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 484.84
581.81 ks
Pôvodná cena 797.00, Zľava 27 %

Masívny TV stolík SCORPION 160 cm mango, prírodný

Tento TV stolík priťahuje pozornosť každého

Máte radi neobvyklé kúsky a vo vašom televíznom kútiku stále chýba niečo s úložným priestorom? Potom je náš extravagantný stolík to pravé pre váš domov. Masívne drevené telo z manga vo vzrušujúcej prírodnej farbe spočíva na jednoduchom kovovom ráme. Vrcholom dosky je bezpochyby komplikovaná 3D rezba, ktorá je pripevnená k štyrom dverám. Zdá sa, že organické tvary pretekajú po povrchu a inšpirujú ich mimoriadnym vzhľadom a dojmom.

TV stolík presviedča zvonka aj zvnútra

Od prvého okamihu však inšpiruje nielen vzhľad dosky. Interiér je tiež sľubný. Za dômyselne navrhnutými dverami sú dve veľké priehradky s prírodným mangovým drevom. Zásuvka poskytuje ďalší úložný priestor a na zadnej strane je pre vaše Hi-fi zariadenia praktický otvor na kábel.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý kus je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (približne): 160 cm x 65 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien