Masívny TV stolík SCORPION 160 cm mango, čierny

Masívny TV stolík SCORPION 160 cm mango, čierny

Tento TV stolík priťahuje pozornosť každého

Máte radi neobvyklé kúsky a vo vašom televíznom kútiku stále chýba niečo s úložným priestorom? Potom je náš extravagantný stolík to pravé pre váš domov. Masívne drevené telo z manga vo vzrušujúcej čiernej farbe spočíva na jednoduchom kovovom ráme v zlate. Vrcholom dosky je bezpochyby komplikovaná 3D rezba, ktorá je pripevnená k štyrom dverám. Zdá sa, že organické tvary pretekajú po povrchu a inšpirujú ich mimoriadnym vzhľadom a dojmom.

TV stolík presviedča zvonka aj zvnútra

Od prvého okamihu však inšpiruje nielen vzhľad dosky. Interiér je tiež sľubný. Za dômyselne navrhnutými dverami sú dve veľké priehradky s prírodným mangovým drevom. Zásuvka poskytuje ďalší úložný priestor a na zadnej strane je pre vaše Hi-fi zariadenia praktický otvor na kábel.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý kus je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (približne): 160 cm x 65 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Farba: čierna
Materiál: masívne drevo, mango, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk