Masívny TV stolík MYSTIC LIVING 140 cm prírodný, akácia

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38423
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 375.00
450.00
KS

Masívny TV stolík MYSTIC LIVING 140 cm prírodný, akácia

Stolík s veľmi zvláštnym dizajnom

Ak potrebujete veľa úložného priestoru a zároveň hľadáte kvalitný pútač svojho domova, je tento televízny stolík vyrobený z masívneho agátového dreva perfektnou voľbou. Krásne zrno zdôrazňuje aj extravagantný mozaikový vzor dverí. Toto je starostlivo vyrobené ručne a umožňuje stolíku svietiť vo vynikajúcom 3D efekte.

Váš televízny prijímač - perfektne usporiadaný

Elegantné kovové rúčky ladia veľmi nenápadne s dizajnom stolíka. Sú použité na otvorenie priestrannej zásuvky a dvoch dverových komôr. Tu môžete uložiť všetky svoje hifi komponenty. Prijímač alebo DVD prehrávač je možné perfektne umiestniť do otvorenej priehradky. Aby vaša obývacia izba vyzerala obzvlášť harmonicky, odporúčame vám kombinovať TV stolík s vhodným konferenčným stolíkom z tejto série.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 140 cm x 45 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Zásuvka: 39 cm x 6 cm x 27 cm (ŠxVxH) 
Priehradka otvorená: 45 cm x 10 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Dvierka: 44 cm x 30 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien