Masívny TV stolík MAMMUT 160 cm Sheesham, prírodný

- 28% OBJEDNANÍM DO 14.02.2023 DORUČENIE 21.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38914
Dodacia lehota: 21.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 522.00
626.40 ks
Pôvodná cena 870.00, Zľava 28 %

Masívny TV stolík MAMMUT 160 cm Sheesham, prírodný

Stolík presvedčí svojou skvelou kombináciou materiálov

Objavte tento mimoriadny televízny stolík z prírodného sheeshamového dreva, ktorý bol zdokonalený našou špeciálnou povrchovou úpravou makasar! Materiál bol spracovaný špeciálne vyvinutým strojom, ktorý reže drevo v pôvodnom stave s kôrou na požadovanú hrúbku dosky. Vďaka svojej prirodzenosti môže mať masívny televízny stolík hrčky, ktoré ho robia nepochybne jedinečným. Podporujú ho navyše dve robustné pätky z leštenej nerezovej ocele. Nechajte sa inšpirovať týmto prírodným vzhľadom a vneste kúzlo originálu do svojich domovov!

Nechajte sa inšpirovať prírodným kúzlom

Televízny stolík má celkovo dvierka, tri zásuvky a otvorenú priehradku: HiFi predmety sa tu dajú štýlovo uložiť. Televízor môžete perfektne umiestniť na hornú dosku. Obohaťte svoj domov monumentálnym a praktickým televíznym stolíkom. Obzvlášť zaujímavé: stolík je vybavený nastaviteľnými pántmi. Okolnosti, ako sú kolísanie teploty a prirodzený tvar dreva, môžu spôsobiť deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť tak, aby bol výsledkom harmonický obraz.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 160 cm x 50 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 
2 x 55 cm x 10 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
2 x 40 cm x 10 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Priehradka za dverami: 45 cm x 10 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Otvorený priestor: 60 cm x 15 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Výška nôh: 15 cm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, nohy z leštenej nerezovej ocele

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien