Masívny TV stolík MAMMUT 160 cm akácia, prírodný

- 28% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39365
Dodacia lehota: 14.12.2021
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 477.00
572.40
Pôvodná cena 795.00, Zľava 28 %
KS

Masívny TV stolík MAMMUT 160 cm akácia, prírodný

Dodajte svojmu domovu prirodzenú eleganciu

Ak by ste chceli do svojej obývacej izby umiestniť TV stolík, ktorý na jednej strane zaručuje dostatok úložného priestoru a na druhej strane ponúka výrazný dizajn, je náš stolík MAMMUT presne tou správnou voľbou pre váš domov. Veľká doska z masívneho agátového dreva bola navrhnutá tak, aby si prirodzený priebeh drevených hrán prišiel na svoje - v neposlednom rade prostredníctvom čierneho kovu, ktorý pôsobí ako vizuálny kontrast a osobitne zdôrazňuje okraje stromu.

Všetko si tu nachádza svoje správne miesto

Ale nielen mimoriadny vzhľad rady vás presvedčí od prvého okamihu. S tromi zásuvkami vyrobenými z lakovaného akáciového dreva a veľkou otvorenou priehradkou s praktickým otvorom na kábel skutočne nie je núdza o úložný priestor! Či už DVD, hifi sústava alebo dekorácia: všetko si tu nájde svoje miesto. Televízny stolík tiež vyzerá obzvlášť skvele, keď ho umiestnite v kombinácii s ostatným nábytkom z tejto série.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.


Rozmery (približne): 160 cm x 50 cm x 41 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 45 cm x 8 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 154 cm x 15 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Výška nôh: 13 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, utesnené, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien