Masívny TV stolík MAKASSAR, 170 cm Sheesham

Cena 504.00
Dostupnosť: jún
Cena bez DPH: 420.00
Kód produktu: 38111
Dodacia lehota: jún
Výrobca: IIG
KS

Masívny TV stolík MAKASSAR, 170 cm Sheesham

Prírodné kúzlo pre váš televízny kútik

Neskrotná sila jemného sheeshamového dreva je stále viditeľná na tejto mimoriadnej televíznej skrinke. Kombinácia vzrušujúceho dreva a nadčasového dizajnu vytvára mimoriadny vzhľad, ktorý dodáva stolíku skutočný faktor wow. Impozantné a napriek tomu nie ťažkopádne - vďaka otvorenému úložnému priestoru vyzerá TV stolík napriek masívnemu drevu úžasne filigránsky. Sem môžete umiestniť televíziu, DVD prehrávač alebo vhodné dekoratívne prvky.

Masívny televízny stolík pre štýlový domov

Tri zásuvky v strede stolíka vám ponúknu dostatok úložného priestoru napríklad pre TV príslušenstvo, DVD alebo knihy. Veľkým kontrastom sú strieborné úchytky, pomocou ktorých sa dajú zásuvky otvárať. Tu sa moderný materiál stretáva s masívnym drevom! Ak chcete vo svojom obývacom priestore obzvlášť harmonický dizajn interiéru, odporúčame vám kombinovať TV stolík s iným nábytkom z radu MAKASSAR - takto vyzerá nábytok z masívu obzvlášť krásne!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 170 cm x 45 cm x 47 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 39 cm x 9 cm x 38 cm (ŠxVxH) 
Zásobník: 148 cm x 15 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, sheesham

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien