Masívny TV stolík MAKASSAR, 170 cm Sheesham

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38111
Dodacia lehota: máj
Dostupnosť: máj
Cena bez DPH: 514.04
616.85 ks
Pôvodná cena 845.00, Zľava 27 %

Masívny TV stolík MAKASSAR, 170 cm Sheesham

Prírodné kúzlo pre váš televízny kútik

Neskrotná sila jemného sheeshamového dreva je stále viditeľná na tejto mimoriadnej televíznej skrinke. Kombinácia vzrušujúceho dreva a nadčasového dizajnu vytvára mimoriadny vzhľad, ktorý dodáva stolíku skutočný faktor wow. Impozantné a napriek tomu nie ťažkopádne - vďaka otvorenému úložnému priestoru vyzerá TV stolík napriek masívnemu drevu úžasne filigránsky. Sem môžete umiestniť televíziu, DVD prehrávač alebo vhodné dekoratívne prvky.

Masívny televízny stolík pre štýlový domov

Tri zásuvky v strede stolíka vám ponúknu dostatok úložného priestoru napríklad pre TV príslušenstvo, DVD alebo knihy. Veľkým kontrastom sú strieborné úchytky, pomocou ktorých sa dajú zásuvky otvárať. Tu sa moderný materiál stretáva s masívnym drevom! Ak chcete vo svojom obývacom priestore obzvlášť harmonický dizajn interiéru, odporúčame vám kombinovať TV stolík s iným nábytkom z radu MAKASSAR - takto vyzerá nábytok z masívu obzvlášť krásne!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 170 cm x 45 cm x 47 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 39 cm x 9 cm x 38 cm (ŠxVxH) 
Zásobník: 148 cm x 15 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, sheesham

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien