Masívny TV stolík MAKASSAR 130 cm sheesham, prírodný

- 27% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 37892
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 428.88
514.65 ks
Pôvodná cena 705.00, Zľava 27 %

Masívny TV stolík MAKASSAR 130 cm sheesham, prírodný

Prírodné kúzlo pre váš televízny kútik

Neskrotná sila ušľachtilého sheeshamského dreva je stále viditeľná na tomto mimoriadnom televíznom stolíku. Kombinácia vzrušujúceho dreva a nadčasového dizajnu vytvára mimoriadny vzhľad, ktorý dodáva stolíku skutočný faktor wow. Impozantné a napriek tomu nie ťažkopádne - otvorená odkladacia priehradka umožňuje, aby polička na televízor vyzerala napriek masívnemu drevu úžasne filigránsky. Sem môžete umiestniť prijímače, DVD prehrávače alebo vhodné dekoratívne prvky.

Masívny televízny stolík

Dve ďalšie zásuvky v strede dosky vám ponúknu dostatok úložného priestoru napríklad pre TV príslušenstvo, DVD alebo knihy. Veľký kontrast majú dve úchytky striebornej farby, pomocou ktorých je možné zásuvky otvárať. Tu sa moderný materiál stretáva s masívnym drevom! Ak chcete vo svojom obývacom priestore obzvlášť harmonický dizajn interiéru, odporúčame kombinovať TV stolík s iným nábytkom z radu MAKASSAR - takto vyzerá nábytok z masívu obzvlášť krásne!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 135 cm x 45 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 45 cm x 10 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Box: 110 cm x 15 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, uzavreté, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien