Masívny TV stolík LIVING EDGE 160 cm divoký dub

Cena 444.00
Dostupnosť: máj

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 370.00
Kód produktu: 39434
Dodacia lehota: máj
Výrobca: IIG
KS

Masívny TV stolík LIVING EDGE 160 cm divoký dub

Každá stolík je skutočne jedinečný

Jedinečný vzhľad v kombinácii s veľkým úložným priestorom: S týmto TV stolíkom sú obidve možnosti umne kombinované. Pri spracovaní povrchu sa pripisoval veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody, praskliny a drsné časti sa spájajú a vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí každý stolík osobitým jednorazom. Drevené dosky sú samozrejme starostlivo utesnené pre každodenné použitie aj napriek povrchu so všetkými prírodnými vlastnosťami.

Nový vzhľad vášho televízneho kútika

Telo so svojim vzrušujúcim zrnom stojí na štyroch roztiahnutých nohách na začiernenom kove. Spolu s čiernym dekoračným pásikom, ktorý vizuálne oddeľuje prednú časť zásuviek, dodáte stolíku zručný priemyselný vzhľad. Okrem dvoch zásuviek má doska aj dve otvorené priehradky s praktickými káblovými otvormi pre DVD prehrávače, prijímače atď. Náš tip: Kombinujte stolík s príslušným konferenčným stolíkom zo série!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 160 cm x 50 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, divoký dub, lakovaný, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien