Masívny TV stolík IRON CRAFT 130 cm mangové drevo

Cena 414.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 345.00
Kód produktu: 38931
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Masívny TV stolík IRON CRAFT 130 cm mangové drevo

Vaša televízia je dokonale prezentovaná

Útulný filmový večer na pohovke je cez víkend nevyhnutnosťou. Okrem pohodlného gauča je samozrejme najdôležitejšou pomôckou televízia - a samozrejme televízny stolík. Tá by mala nielen dobre vyzerať a perfektne zapadať do štýlu vybavenia miestnosti, ale byť aj funkčne dobre zoladená. Obe podmienky nájdete v našom elegantnom stolíku z masívneho dreva zo série IRON CRAFT.

Prirodzená elegancia

Ručne vyrobený stolík je vyrobený z masívneho mangového dreva. Mangové drevo je známe svojou rozmanitosťou farieb a vzrušujúcim zrnom. Každý stôl má svoj vlastný vzhľad, ktorý vás nadchne na prvý pohľad! Okrem nádherného dizajnu stolík žiari dvomi priestrannými zásuvkami, v ktorých nájdete dostatok úložného priestoru pre všetky vaše hi-fi doplnky. Čierne, jednoduché kovové úchytky vytvárajú harmonický kontrast s prírodným vkusom dreva.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 130 cm x 45 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Otvorená priehradka: 110 cm x 15 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 44 cm x 8 cm x 37 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, kovové úchyty 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien