Masívny TV stolík IRON CRAFT 130 cm mangové drevo, šedý

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39281
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 345.53
414.64 ks
Pôvodná cena 568.00, Zľava 27 %

Masívny TV stolík IRON CRAFT 130 cm mangové drevo, šedý

Vaša televízia je dokonale prezentovaná

Útulný filmový večer na pohovke je cez víkend nevyhnutnosťou. Okrem pohodlného gauča je samozrejme najdôležitejšou pomôckou televízia - a samozrejme televízny stolík. Tá by mala nielen dobre vyzerať a perfektne zapadať do štýlu vybavenia miestnosti, ale byť aj funkčne dobre zoladená. Obe podmienky nájdete v našom elegantnom stolíku z masívneho dreva zo série IRON CRAFT.

Prirodzená elegancia

Ručne vyrobený stolík je vyrobený z masívneho mangového dreva. Mangové drevo je známe svojou rozmanitosťou farieb a vzrušujúcim zrnom. Každý stôl má svoj vlastný vzhľad, ktorý vás nadchne na prvý pohľad! Okrem nádherného dizajnu stolík žiari dvomi priestrannými zásuvkami, v ktorých nájdete dostatok úložného priestoru pre všetky vaše hi-fi doplnky. Čierne, jednoduché kovové úchytky vytvárajú harmonický kontrast s prírodným vkusom dreva.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 130 cm x 45 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 41 cm x 9 cm x 36 cm (ŠxVxH) 
Otvor: 110 cm x 16 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Výška nožičiek: 5 cm 
Farba: šedá 
Materiál: masívne drevo, mango, lakované, kovové úchyty

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien