Masívny TV stolík FIRE & EARTH II 160 cm sheesham

Cena 498.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 415.00
Kód produktu: 38112
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Masívny TV stolík FIRE & EARTH II 160 cm sheesham

Dokonale pripraví scénu pre váš televízor

Objavte tento TV stolík vyrobený z vysoko kvalitného dreva sheesham! Indické drahé drevo inšpiruje jedinečnou farbou a zrnom, ktoré podčiarkuje prírodná povrchová úprava. Pretože je zrnko stromu ako jeho odtlačok prsta, je táto televízna skrinka tiež skutočne jedinečná. Masívny drevený podstavec, na ktorom je doska umiestnená ako na tróne, dodáva nábytku osobitne harmonický vzhľad a završuje celkový obraz. Zabudované hliníkové obloženie dodáva doske moderný šarm, ktorý vytvára harmonický kontrast s masívnym drevom.

Televízna doska sa stane lákadlom

Vďaka veľkej zásuvke a priehradke za dverami ponúka táto skrinka dostatok úložného priestoru. Uložte všetky svoje mediálne zariadenia do tejto televíznej skrinky. Všetky káble štýlovo zmiznú v otvorení pre káble na zadnej stene. Váš televízor bude perfektne zladený! Moderný a výrazný tvar sa stretáva s jedinečným prírodným zrnom dreva, vďaka čomu je stolík  skutočným pútačom pozornosti.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva.

Rozmer (približne): 160 cm x 45 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Otvorený priestor: 98 cm x 15 cm x 37 cm (ŠxVxH)
Uzatvorený priestor: 57 cm x 36 cm x 33 cm (ŠxVxH)
Zásuvka: 93 cm x 11 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakované, hliníková lišta

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien