Masívny TV stolík AMAZONAS 160 cm, sheesham

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40194
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 535.80
642.96 ks
Pôvodná cena 893.00, Zľava 28 %

Masívny TV stolík AMAZONAS 160 cm, sheesham

Vaša televízia je dokonale prezentovaná

Prírodné kúzlo toho tvarovo krásneho TV stolíka vyplní každú obývaciu izbu: Vysoko kvalitné sheeshamové drevo je lakované tak, aby mimoriadne krásne vyniklo jedinečné zrno a prirodzený farebný odtieň. V kombinácii s čiernym lemom z práškovaného kovu a masívnymi kovovými nohami tak vytvára vzhľad, ktorý dokonale kombinuje prírodu a priemysel. Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany dosky spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem veľkého stromu.

Veľa priestoru

Televízny stolík však nie je iba výhodou vašej obývacej izby. Každá z dvoch otvorených priehradiek má praktické otvor, aby bolo možné všetky káble vašich hi-fi zariadení prehľadne a bezpečne viesť za stolík. Za dverami nájdete ďalší úložný priestor: môžu sa tu ukladať DVD, knihy, ozdoby a podobne. Veľká úložná plocha stolíka ponúka nielen priestor pre vašu televíziu, ale je tiež ideálna na nastavenie sviečok, váz alebo niektorých rámov na obrazy.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 160 cm x 63 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Otvorené priehradky: 2x 46 cm x 20 cm x 41 cm (ŠxVxH)
Uzavreté priehradky: 2x 53 cm x 42 cm x 39 cm (ŠxVxH)
Výška základne: 15 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované
kovové nohy s povrchovou úpravou

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien