Masívny stojan na víno HEMINGWAY 55 cm mahagón, hnedý

Cena 86.40
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 72.00
Kód produktu: 35577
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Masívny stojan na víno HEMINGWAY 55 cm mahagón, hnedý

Hľadáte elegantný drevený stojan na víno?

Štýlový stojan na víno HEMINGWAY vyrobený z mahagónového dreva vyžaruje svojou nádhernou zrnitosťou a prírodnými znakmi použitia prírodnú a zároveň modernú atmosféru. Stojan sa leskne v elegantnom a jednoduchom dizajne. V stojane je miesto pre 16 fliaš a má tiež zásuvku na ďalšie príslušenstvo.

Skombinujte stojan na víno s vašim obľúbeným štýlom!

Povrch bol opatrený viditeľnými znakmi používania a malými prasklinami pre vytvorenie charakteristického a tým autentického vzhľadu. Vďaka tomu je skutočne jedinečný. Rustikálny vkus je zámerný a je umne zvýraznený vynikajúcim spracovaním. Kombinujte stojan na víno s nábytkom v koloniálnom štýle alebo svetlými doplnkami vo vintage vzhľade - výsledok vás ohromí!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 55 cm x 85 cm x 23 cm (ŠxVxH) 
Farba: hnedá
Materál: masívne drevo, mahagón, neošetrené 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien