Masívny príručný stolík Z 45 cm sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 35087
Dodacia lehota: 26.10.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 110.00
132.00
KS

Masívny príručný stolík Z 45 cm sheesham, prírodný
 

Páči sa vám individuálne?

Sheeshamské tvrdé drevo je obzvlášť stabilné a odolné, pretože tento strom rastie aj pri kolísavých teplotách a silných dažďoch. Vďaka týmto vlastnostiam je drevo obzvlášť trvanlivé. Masívny príručný stolík Z vyrobený z sheeshamu zaujme extravagantným tvarom. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii s extravagantným dizajnom vyžarujú prirodzenú atmosféru.

Pre špeciálny vzhľad vo vašej domácnosti

So šírkou 45 cm je ideálny ako príručný stolík. Dizajnový príručný stolík vo forme písmena Z nastavuje moderné akcenty. Spodný povrch je možné perfektne použiť ako ďalšiu poličku. Vďaka jedinečnému zrnu je každý konferenčný stolík jedinečný. Prírodné drevo vykazuje nerovnosti a farebné odchýlky.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery: (cca): 45 cm x 60 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Farba:  prírodná
Materiál: masívne drevo Sheesham

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien